آژانس ايران خبر

فرهنگ و هنر

آژانس ايران خبر :95/10/27 پخش سریال «پاپ جوان» در آمریکا، روز یکشنبه پانزدهم ژانویه از شبکه اچ بی او آغاز شد.پائولو سورنتینو، فیلمساز ایتالیایی برنده جایزه اسکار در این مجموعه تلویزیونی، تصویری کاملا متفاوت با آنچه مردم از پاپ در ذهن دارند ارائه می دهد.پاپ جوان، یک آمریکایی چهل و هفت ساله به نام «لنی بلاردو» است که نقش او را «جود لا» بازی می کند.پاپ جوان، اسرارآمیز است و با پاپ های پیش از خود فرق دارد.
آژانس ايران خبر: 95/10/24هواداران مجوعه کتاب‌های "ترانه یخ و آتش" مدت‌هاست که چشم انتظار به پایان رسیدن یکی از موفق‌ترین آثار ادبیات فانتزی هستند، تا ببینید چه سرنوشتی در انتظار شخصیت‌های محبوب این مجموعه است.
آژانس ايران خبر: 95/10/22«کیش آدمکش» (اسیسینز کرید)، فیلم پرحادثه و ماجرایی جدیدی است که از بازی کامپیوتری پرطرفداری به همین نام اقتباس شده است. داستان فیلم برداشتی معاصر از داستان اصلی گیم است که در اسپانیای قرن پانزدهم و دوران تفتیش عقاید روی می دهد. فیلم بر محور یک زندانی محکوم به نام کالم لینچ دور می زند که توسط یک سازمان مخفی ربوده شده و سپس در بدن یکی از اعضای این گروه ترور قرن پانزدهمی قرار داده می شود.
آژانس ايران خبر: 95/10/22فیلم «آرگو» که داستان گروگانگیری سفارت امریکا در تهران پس ازانقلاب اسلامی سال ۱۹۷۹ است برنده بهترین فیلم داستانی و بهترین کارگردان شناخته شد و دوجایزه را به خود اختصاض داد.
آژانس ايران خبر: 95/10/22قهرمان فیلم جدید «بن افلک» یک گانگستر دهه 1930 است به نام «جوزف کافلین»، فرزند سرکلانتر پلیس باستون، که از سرقت بانک شروع می‌کند، و سرانجام، کنترل واردات و توزیع «رام» را در دوران منع فروش مشروبات الکلی برعهده می‌گیرد، و بر تبهکاری‌های سازمان‌یافته دیگر، از جمله اداره تشکیلات قماربازی زیرزمینی، چنگ می‌اندازد. «افلک» که نقش اول فیلم را خودش بازی کرده، تهیه‌کننده، کمک سناریست و کارگردان فیلم است.
آژانس ايران خبر: 95/10/21در فیلم تخیلی «هیولائی می‌آید» A Monster Calls، «کانر» پسرک 12 ساله‌ای، دل‌آزرده و نگران از مرگ قریب‌الوقوع مادر سرطانی‌اش، گوشه‌گیر و خیال‌پرداز می‌شود، و در ذهن خود، هیولائی می‌آفریند از تنه درخت، با صدای «لیام نیسن»T که با داستان‌گوئی، تلاش می‌کند از محنت او بکاهد.
آژانس ايران خبر: 95/10/21گزارش تصویری: فرش قرمز گلدن گلوب ۷۴
آژانس ايران خبر: 95/10/21کاش مي شد خنده را تدريس کردکارگاه خوشدلي تاسيس کرد..
آژانس ايران خبر: 95/10/20در حالی یکشنبه مراسم اهدای جایزه گلدن گلوب در لس آنجلس برگزار می شود که رکورد «مریل استریپ» بازیگر سرشناس سیمای آمریکا بر این مراسم سایه انداخته است. این سی امین بار است که این بازیگر برای فعالیت های هنری اش در گلدن گلوب نامزد می شود.
آژانس ايران خبر: 95/10/20شرلی بسی، یکی از موفق‌ترین خوانندگان زن دنیای موسیقی پاپ تولد هشتاد سالگی‌اش را جشن می‌گیرد. او تنها خواننده‌ای است که سه بار وظیفه خواندن ترانه متن فیلم‌های جیمز باند، مأمور ۰۰۷ به او محول شده است.
Page 1 of 57