آژانس ايران خبر
Sunday, 08 January 2017 09:52

منتخبی از بهترین رویدادهای فرهنگی اروپا

 

آژانس ايران خبر: 95/10/19
نمایشگاه «انقلاب» در لندن
نمایشگاه «انقلاب» در لندن خلاقیت و خرده فرهنگهای دهه شصت میلادی را به تصویر می کشد. نحوه رواج تین ایجر و راک و اند رول و تاریخ سازان این دهه در اروپا و آمریکا، چیزهایی است که در این نمایشگاه دیده می شود.
نمایشگاه «رودچنکو، افسانه ای قرن بیستم» در مسکو
موزه هنرهای چند رسانه ای مسکو میزبان نمایشگاهی است که به آثار الکساندر رودچنکو اختصاص دارد. در این نمایشگاه که رودچنکو، افسانه ای قرن بیستم نام دارد، آثار هنرمند، نقاش، گرافیست روس بررسی می شود. از رودچنکو به عنوان یکی از نوابغ هنر شوروی سابق و بنیانگذاران مکتب «ساخت گرایی» پس از انقلاب سال ۱۹۱۷ یاد می شود.
هنر دوران رنسانس در ونیز
“گالری دلا آکادمیا واقع در موزه هنرهای زیبا در ونیز میزبان نمایشگاهی از آثار میشل جیمبونو، نقاش ایتالیایی اوایل رنسانس”:
http://www.gallerieaccademia.it/il-paradiso-riconquistato-trame-doro-e-colore-nella-pittura-di-michele-giambono است. او هنر مکتب ونیز را با گوتیک در نقاشی هایش ترکیب کرده است.
نمایشگاه رایگان در گراند پاله پاریس
اگر این آخر هفته در پاریس هستید نمایشگاهی را که در گراند پاله برگزار می شود از دست ندهید و در این نمایشگاه رایگان می توانید چهار محل باستان شناسی را که در معرض خطر جنگ و تهدید است، بصورت سه بعدی و با ویدئوی ۳۶۰ ببینید.

جدیدترین اخبار ایران و جهان درکانال  
 
https://telegram.me/Iran_news_ajancy

كامنتهاى شما

لطفا فيلدهاي ستاره دار را پر كنيد!

وارد كردن كد HTML قابل قبول نيست!