آژانس ايران خبر
Monday, 09 January 2017 16:16

تجمع مردم شیراز در اعتراض به پخش پارازیت + فیلم

آژانس ايران خبر :95/10/20

تجمع مردم شیراز در اعتراض به پخش پارازیت + فیلم 
صبح امروز دوشنبه20دی جمعی از مردم شیراز در اعتراض به انتشار پارازیت در این شهر د‌ر مقابل استانداری  تجمع کردند.
تجمع‌کنندگان با سر دادن شعارهایی قطع پارازیت در شیراز شدند.
خاطرنشان می‌شود رسانه‌های حکومتی در روزهای اخیر گزارشاتی در مورد پخش پارازیت در شیراز و ابتلای مردم به بیماری و به‌خصوص ابتلای آنان به سردرد، منتشر کردند.

بعضی از رسانه‌هابا استناد به مطالعات بخش فیزیک دانشگاه تهران معتقدند میزان انتشار پارازیت در فضای شیراز چهار برابر تهران است.
نماینده شیراز در مجلس گفت: شیوع سردرد به ویژه در غرب شهر، مردم را نگران کرده و ادامه این روند سلامت مردم را به مخاطره می اندازد. علی اکبری طی تذکر شفاهی خود در جلسه علنی مجلس خاطرنشان کرد: هیچ کس پاسخگوی معضل پارازیت ها در شیراز نیست؛ نه وزیر کشور، نه وزیر ارتباطات و نه وزیر بهداشت پاسخ روشنی در این باره نمی دهند و این پارازیت ها باعث شیوع سردرد، اختلال در شبکه همراه، تلویزیون و مشکلات محیطی شده است. 

در غرب شیراز مردم به دلیل مشکلات ناشی از پارازیت ها در بسیاری از مسائل زندگی دچار مشکل شده اند و لازم است مسئولان اقدامات لازم در این زمینه صورت دهند. همچنین مسعود رضایی نماینده دیگر شیراز در تذکری به وزیر ارتباطات و وزیر بهداشت بر لزوم ارائه توضیح در مورد علت افزایش امواج پارازیت در شیراز به ویژه در غرب شهر که باعث به خطر افتادن سلامت مردم و ایجاد سردردهای فراوان شده است، تاکید کرد.

مدتی پیش پژوهشگران مرکز «سم شناسی آمریکا» اعلام کردند که تشعشعات تلفن همراه بر روی بدن انسان اثرات منفی دارد اما فشار شرکت های بزرگ تلفن همراه باعث شده تا این مرکز نتایج تحقیقات را به صورت رسمی اعلام نکند.

برای دستیابی به اخبار بدون سانسور به کانال ما مراجعه کنید
telegram.me/Iran_news_ajancy

مشاهده كليپ

كامنتهاى شما

لطفا فيلدهاي ستاره دار را پر كنيد!

وارد كردن كد HTML قابل قبول نيست!