آژانس ايران خبر
Tuesday, 13 December 2016 21:31

ضرب و شتم بهنام موسیوند و افشای اسم یک شکنجه گر

آژانس ايران خبر :95/9/23

ضرب و شتم بهنام موسیوند و افشای اسم یک شکنجه گر
روز گذشته درحالی بهنام موسیوند که با ویلچر درحال اعزام به بیمارستان بود، به دلیل نپوشیدن لباس زندان بهمراه دستبند و پابند مورد ضرب و شتم و آزار اذیت قرار گرفت، هر چند وی نهایتا به بیمارستان اعزام شد اما بدون دریافت خدمات پزشکی لازم بار دیگر به زندان بازگردانده شد.

 روز دوشنبه ۲۲ آذرماه، بهنام موسیوند فعال مدنی در زندان رجایی شهر کرج، بدلیل مشکلات پزشکی به بهداری زندان منتقل شد که درنتیجه پزشک بهداری برای وی نامه اعزام به بیمارستان نوشت.

یک منبع نزدیک به آقای موسیوند در مورد اتفاقات پیش آمده برای وی در طول روند اعزام به بیمارستان گفت: “در شعبه اعزام زندان که مقابل دفتر محمد مردانی رئیس زندان رجایی شهر هست، در حالیکه با ویلچر بوده بدلیل نپوشیدن لباس زندان و دستبند و پابند مورد ضرب و شتم توسط تعدادی از پرسنل رسمی زندان قرار گرفته بود.

بعد از آن هم با همان وضعیت به بیمارستان رجایی کرج منتقل شد.”این منبع مطلع در ادامه تاکید کرد: “در بیمارستان یکی از پرسنل نیروی انتظامی با نام مهران قادری که مسئولیت زندانی‌های اعزام شده به بیمارستان را بعهده دارد، از انجام آزمایشات پزشکی بهنام جلوگیری کرده و بیش از شش ساعت او را بر روی ویلچر معطل نگه داشته.

نهایتا بهنام را بدون هیچ رسیدگی به زندان بازگردانده بودند.

برای دستیابی به اخبار بدون سانسور به کانال ما مراجعه کنید
telegram.me/Iran_news_ajancy

كامنتهاى شما

لطفا فيلدهاي ستاره دار را پر كنيد!

وارد كردن كد HTML قابل قبول نيست!