آژانس ايران خبر
Wednesday, 14 December 2016 19:21

پشت پرده خصوصی سازیها چه خبر است - افشای یک فقره کلان دزدی

آژانس ايران خبر :95/9/24
روزنامه حکومتی شرق 24آذر95 در دعوای جناحی پرده از یک چپاول دیگر کنار زد. روشدن این مسأله بعد از فسخ قرارداد بزرگترین خصوصی‌سازی در کشور اتفاق افتاده است.
روزنامه شرق می‌نویسد: «قراردادی که به موجب آن، ٥٠ به‌علاوه یک درصد سهام مخابرات به کنسرسیوم شرکت توسعه اعتماد مبین واگذار شد.»

قابل توجه این‌که کنسرسیوم شرکت توسعه متشکل از سه شرکت است. شرکت گسترش الکترونیک مبین ایران و شرکت شهریار مهستان متعلق به 'بنیاد تعاون سپاه' و شرکت سرمایه‌گذاری توسعه اعتماد متعلق به ”ستاد اجرایی فرمان امام“
روزنامه شرق اضافه می‌کند: «طبق این قرارداد که در سال ٨٨ منعقد شد، شرکت مخابرات به ارزش حدود هفت‌هزار و ٨٠٠‌ میلیارد تومان به‌صورت ٢٠‌ درصد پرداخت نقدی معادل هزار و ٥٤٠‌ میلیارد تومان و ١٦ قسط شش‌ماهه ٤٨٤‌ میلیارد تومانی (اقساط سالانه ٩٦٨‌ میلیارد تومان) به شرکت توسعه اعتماد مبین واگذار شد. ارزش واقعی این شرکت فقط با درنظرگرفتن درآمدهای مخابرات از طریق تلفن همراه در شش سال واگذاری، ٥١ برابر رقم واگذار شده است. این در حالی است که به گفته کارشناسان، قیمت واگذار شده شرکت مخابرات، یک‌هشتادم قیمت واقعی این شرکت است.»
به این ترتیب مشخص می‌شود که اموال مردم ایران تحت عنوان خصوصی‌سازی به توسط سپاه پاسداران و غارتگران ”ستاد اجرایی فرمان امام“ ریخته شده است.

برای دستیابی به اخبار بدون سانسور به کانال ما مراجعه کنید
telegram.me/Iran_news_ajancy

كامنتهاى شما

لطفا فيلدهاي ستاره دار را پر كنيد!

وارد كردن كد HTML قابل قبول نيست!