آژانس ايران خبر
Friday, 06 January 2017 07:55

تبانی دو شکنجه گر برای شکنجه ارژنگ داوودی + اسامی

آژانس ايران خبر :95/10/17

تبانی دو شکنجه گر برای شکنجه ارژنگ داوودی + اسامی شکنجه گران
انواع شکنجه در شهرهای مختلف روی زندانیان سیاسی اعمال میشود یکی از این شکنجه گران که با اولیه ترین مایحتاج زندانیان آنهارا شکنجه میکند فردی به نام سرهنگ پاسدار شکیبا است این فرد که در زندان گوهردشت کرج می باشد، از تحویل وسایل زندانی سیاسی ارژنگ داودی که در زندان زابل در تبعید و در سرما بدون لباس گرم به‌سر می‌برد، خودداری می‌کند.
بنا‌ به این گزارش در حال حاضر زندانی سیاسی ارژنگ داودی در سرمای شدید زمستان زابل بدون لباس و پوشش گرم مانده و به ناچار از دوستان و هم بندی‌هایش در زندان گوهردشت کرج خواسته که برایش لباس گرم بفرستند. اما به دستور  حفاظت زندان گوهردشت کرج به نام غلام رضا رضایی لباسهاى‌ مربوطه مجدداً برگشت داده شده است.
لازم به یادآوری است این زندانی سیاسی در مراحل مختلف در اعتراض به ضرب ‌و شتم و شکنجه زندانیان که به‌طور وحشیانه‌یی تحت نظر فرمانده حفاظت زندان گوهردشت کرج، شخصی به‌نام غلامرضا رضایی انجام می‌گرفت، مورد غضب او قرار گرفته بود، و این دشمنی ها و کینه ورزیها به خاطر اعتراضات این زندانی به اعمال شکنجه روی زندانیان محروم  میباشد. زیرا او نمیتوانست ظلم را تحمل کند و ساکت باشد.

برای دستیابی به اخبار بدون سانسور به کانال ما مراجعه کنید
telegram.me/Iran_news_ajancy

كامنتهاى شما

لطفا فيلدهاي ستاره دار را پر كنيد!

وارد كردن كد HTML قابل قبول نيست!