آژانس ايران خبر

ايران در رسانه ها

آژانس ايران خبر :95/10/27 گرهارد شرودر صدراعظم سابق آلمان بر ضرورت تقویت اقدامات بین‌المللی برای ایجاد ثبات در عراق، سوریه و لیبی تأکید کرد و به شرکت دادن شهروندان سنی در تصمیم‌گیریها در بغداد فراخواند.
آژانس ايران خبر :95/10/27 در جلسه استماع کمیته نیروهای مسلح سنای آمریکا، سناتور جان مک‌کین رئیس این کمیته نسبت به گسترش دخالتهای شریرانه ایران هشدار داد:سناتور جان مک کین: در زمانی این جلسه را برگزاری می‌کنیم که تهدیدات جهانی و بی‌نظمی افزایش یافته است.
آژانس ايران خبر :95/10/27 رسانه‌های ایران از وقوع انفجار در انبار ضایعاتی در شهر دزفول خبر می‌دهند که یک کشته و دو زخمی برجای گذاشته است.خبرگزاری دولتی ایران (ایرنا) گزارش داده است که این انفجار یکشنبه ۱۵ ژوئن حوالی ساعت ۱۹:۳۰ دقیقه در کوی پیام نور در حاشیه شهر دزفول در یک انبار ضایعات فلزی روی داده است.
آژانس ايران خبر :95/10/26 تلویزیون العربیه 25دی95 گزارش داد: شبکه ایران در بحرین به زندانها تهاجم می‌کنند و مجرمانی را که با جرم تروریستی زندانی هستند آزاد می‌کنند. آنهم در یک کشور خارجی و به این ترتیب تمامی قوانین بین‌المللی و عرفهای حسن همجواری و استقلال کشورها را زیر پا می‌گذارد. آیا این امر جدیدی در فرهنگ طراحی شده ایران است؟
آژانس ايران خبر :95/10/26 فرمانده واحد موشکی شبه‌نظامیان حوثی اعتراف کرد کارشناسان نظامی ایران و حزب‌الله لبنان آموزش حوثی‌ها را بر عهده دارند. به گفته او حوثی ها مناطق شهری را هدف قرار می دهند.
آژانس ايران خبر :95/10/26 آناتولی روز شنبه 25 دی95 گزارش داد: «روز جمعه آنکارا گفت ایران از نزدیکی بین ترکیه و روسیه در رابطه با سوریه برآشفته است، اما از تهران انتظار دارد تا از نفوذ خود برای ایجاد صلح دائمی در منطقه استفاده کند».
آژانس ايران خبر :95/10/25 یک مأمور اطلاعات ایران به نام غلام شکوری که در سال 2011 در طرح ترور عادل الجبیر سفیر وقت عربستان سعودی در آمریکا دست داشت، اکنون مسئول پرونده بحرین و دخالتهای ایران در این کشور است. جزییاتی از دخالتهای ایران در این کشور.
آژانس ايران خبر :95/10/25 خبرگزاری رویتر روز جمعه 24دی95خبر داد: شرکت هواپیماسازی آمریکایی بوئینگ برخلاف رقیب فرانسوی‌اش ایرباس، سفارش‌های  ایران برای خرید هواپیما را در فهرست فروش سالانه‌اش ثبت نکرده است.
آژانس ايران خبر :95/10/25 رسانه‌های آمریکا امروز شنبه 25دی95 خبر دادند:باراک اوباما، رئیس‌جمهور آمریکا فرمان اجرایی مربوط به «وضعیت اضطراری ملی» علیه  ایران را تمدید کرد.باراک اوباما در نامه‌هایی به کنگره آمریکا وضعیت اضطراری در قبال  ایران، کوبا، لیبی، زیمباوه، ونزوئلا و روسیه را تمدید کرد. وی همچنین فرمان اجرایی علیه دارایی‌ها حزب‌الله لبنان و ۱۲ گروه تروریستی در خاورمیانه را تمدید کرده است.
آژانس ايران خبر :95/10/24 روز پنجشنبه ۲۳ دی95 در جلسه استماع کمیته امور امنیتی مجلس سنای آمریکا، مایک پمپئو نامزد پیشنهادی دونالد ترامپ برای ریاست سازمان مرکزی اطلاعات آمریکا، سیا، در مورد توافق اتمی گفت: «مقامهای  ایران در تقلب کردن، حرفه‌یی هستند و باید به‌دقت تحت نظر باشند».مایک پمپئو افزود: «تکیه بر نظام بازرسی‌ها از تأسیسات اتمی ایران خوب است ولی کافی نیست».
Page 1 of 78