آژانس ايران خبر
Wednesday, 11 January 2017 17:41

بازگشت به آغوش اسد در قاموس ما نیست

 

آژانس ايران خبر :95/10/22
یوسف بستانی سخنگوی مطبوعاتی نیروهای انقلاب در دمشق و حومه آن در گفتگو با تلویزیون العربیه می‌گوید ایران به‌دنبال خونریزی و ویرانی و کوچ دادن مردم وادی بردا در حومه دمشق است.
یوسف بستانی:
اهالی وادی بردا در شهرکها و روستاها در معرض بمباران و گلوله‌باران هیستریک با انواع سلاحها قرار دارند. باندهای اسد و  ایران مانع از خروج مجروحان می‌شوند. طی دو روز گذشته، تک تیراندازها اهالی را هدف قرار دادند و تعدادی شهید و مجروح شدند.
آنچه که ایران و باندهای اسد مطرح می‌کنند، آتش‌بس نیست بلکه عملیات کوچ دادن اجباری اهالی و اشغال این مناطق است. ایران چیزی جز خونریزی و ویرانی و سلطه‌گری و کوچ دادن اهالی این مناطق را نمی‌خواهد. می‌خواهد به‌طور کامل این منطقه را اشغال کند. الآن بحران آب آشامیدنی در دمشق وجود دارد. طرف روسی تلاش می‌کند آتش‌بس را نجات دهد زیرا تشکلهای رزمنده گفته بودند اگر عملیات نظامی در وادی بردا ادامه یابد، یا هر تغییر در وادی بردا از نظر بافت جمعیتی رخ بدهد، ما بطور کامل توافقنامه را ملغی می‌کنیم و هیچ‌گونه گفتگویی انجام نخواهیم داد.
ما از سازمان ملل‌متحد و روسها درخواست کردیم که دخالت کنند. هیأت روسی دوبار تلاش کرد به وادی بردا وارد شود اما نتوانسته است. مزدوران  ایران و حزب‌الله و گارد جمهوری اسد در وادی بردا نتوانسته‌اند حتی یک گام پیشروی کنند. ما برای آتش‌بس و بازسازی ایستگاه آب آماده هستیم اما تسلیم شدن و بازگشت به آغوش اسد در قاموس ما نیست.

https://telegram.me/Iran_news_ajancy


كامنتهاى شما

لطفا فيلدهاي ستاره دار را پر كنيد!

وارد كردن كد HTML قابل قبول نيست!