آژانس ايران خبر

ساير خبرها

آژانس ايران خبر :95/10/27 دیشب در جماران وحشت حاکم بود؟ + فیلم وسط سخنرانی لباس شخصی ها وارد میشوند و کتک کاری شروع میشود . در نهایت جمعیت با شعار یا حجت ابن الحسن ریشه ظلم را بکن حرف خود را میزنند!
آژانس ايران خبر :95/10/27نوزاد دختر تازه متولد شده ای که در سطل زباله بیمارستان شهر خمین رها شده بود، کشف و مورد مراقبت قرار گرفت.رئیس بهزیستی خمین با تایید این خبر گفت : این کودک دختر یک روزه توسط یکی از کارکنان بیمارستان  خمینی شهر خمین شناسایی و ماجرا بلافاصله به اطلاع پلیس 110 این شهرستان رسید. اسماعیل خانجانی با بیان اینکه این کودک یک روزه سالم است، افزود: بلافاصله با هماهنگی یاریجانی دادستان خمین و عوامل انتظامی مراقبت ویژه توسط مددکار بهزیستی انجام و کودک بی سرپرست به شیرخوارگاه شهر اراک تحویل داده شد.وی ادامه داد: احتمالا والدین و…
آژانس ايران خبر :95/10/27مدیرعامل اسبق هواپیمایی آسمان با بیان این که "هواپیمای تازه وارد ایران ایر ممنوع الخروج است"، گفت: ورود این هواپیما با دو هدف کوتاه مدت عقب انداختن استیضاح وزیر و میان مدت انتخابات ریاست جمهوری انجام شده است.کامبیز بابایی با طرح این پرسش که چرا هواپیمای تازه وارد ایرباس 321 نمی تواند پرواز خارجی داشته باشد، اظهار کرد: هواپیماهای فوکر 100 با سقف پروازی 2 ساعت هم اکنون پروازهای خارجی را انجام می دهند. چگونه است که ایرباس 321 که می تواند 5.5 ساعت پرواز مداوم داشته باشد نمی تواند در پروازهای خارجی مورد استفاده قرار گیرد.
آژانس ايران خبر :95/10/27شلیک ممتد ضدهوایی در تهران + فیلمدقایقی قبل پدافند تهران متوجه وجود شی ناشناسی در آسمان تهران در محدوده میدان حر شده و بلافاصله اقدام به شلیک ضد هوایی به سمت آن کرد.  یک شیئی ناشناس روی آسمان تهران مورد هدف شلیک پیاپی ضدهوایی قرار گرفت.از دقایقی پیش صدای ممتد شلیک ضدهوایی در مناطق مختلف تهران شنیده می‌شود.هنوز هیچ مقام رسمی توضیحاتی در این خصوص نداده است.
آژانس ايران خبر :95/10/27با احتساب ۹۰ هزار هکتار مساحت و بدون در نظر گرفتن تاسیسات می‌توان گفت چیزی حدود متری ۲۰۰ هزار تومان کادو داده شده است.پالایشگاه بزرگ استان کرمانشاه که در مرکز این شهر واقع شده است به قیمتی حدود ۱۸۰ میلیارد تومان فروخته شد که با احتساب ۹۰ هزار هکتار مساحت این مجموعه در مرکز شهر کرمانشاه و بدون در نظر گرفتن تاسیسات، ۲۵۰ کیلوگرم طلای سفید، مخازن و... می توان گفت چیزی حدود متری ۲۰۰ هزار تومان کادو داده شده است.ادعای بدهی ۹۰ میلیاردی برای واگذاری این شرکت ۹۰ ساله کرمانشاه در حالی است که برخی پالایشگاه…
آژانس ايران خبر :95/10/27یک خبرگزاری مدعی شد «دفتر یاسر هاشمی فرزند هاشمی رفسنجانی و تعدادی از مشاوران  هاشمی رفسنجانی پلمب شد.به گزارش خبرگزاری بین المللی کاسپین، تنها چند روز پس از درگذشت رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، دفتر یاسر هاشمی و مشاوران هاشمی رفسنجانی در مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام پلمپ شد.علاوه بر پلمپ دفتر فرزند هاشمی، دفاتر علی‌محمد بشارتی، مرتضی الویری، حجج اسلام عباسی فرد، نوری شاهرودی، لطفی، رستگاری، یونسی و مرادی نیز که از مشاوران رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام بوده‌اند، در طبقه هشتم ساختمان مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام پلمب شده است.
آژانس ايران خبر :95/10/26محور کندوان  مسدود می‌شودسخنگوی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مازندران گفت: به منظور اجرای عملیات ایمن‌سازی در محور کندوان این محور تا ۲۰ اسفند در روزهای شنبه تا سه شنبه شب‌ها مسدود است. هوشنگ نصیری پرکوهی اظهار داشت: این محدودیت در ایام هفته، روزهای شنبه تا سه شنبه به استثنای روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه و ایام تعطیلات رسمی بوده که تا 20 اسفند بین ساعت 21.30 شب تا 5.30 بامداد روز بعد مسدود خواهد بود.وی ادامه داد: البته در دیگر ساعات عملیات اجرایی همزمان با عبور ترافیک انجام می‌شود.نصیری با اشاره به…
آژانس ايران خبر :95/10/26 شایعه کشته شدن رفسنجانی بیشتر قوت میگیرد +فیلم شایعه مرگ رفسنجانی روز به روز بیشتر قوت میگیرد و اینکه روز اول مهدی هاشمی گفته بود که پدرم را کشتند، بیشتر به واقعیت نزدیک میشود پس از اینکه صفحه آخر طی سوالی مطرح کرد که آیا او کشته شده یا اینکه خود به خود مرده است مهدی خزعلی پاسخ ریزتری از زبان پزشکانی که در بیمارستان جسد او را معاینه کرده اند سخن به میان آورده است مهدی خزعلی میگوید که رفسنجانی به علت خفه شدن در آب  مرده است.
آژانس ايران خبر :95/10/26 خرازی با رفتن هاشمی کمر اصلاحات شکست  صادق خرازی، درباره پیامدهای مرگ رفسنجانی گفت: وزنه‌ای به نام هاشمی را که از دست دادیم هم برای کشور خسران بزرگی است و هم کمر اصلاحات شکسته است. خامنه‌ای مشاور امینی را از دست داده است.وی افزود: رفسنجانی در دوره پس از انقلاب همواره دومین شخصیت (نظام) بود. اگر ‌چه نفر دوم رسمی کشور نبود، اما در تمام حوادث و بحرانها و روزهای سخت و دشوار نزدیک‌ترین شخصیت به خمینی و (خامنه‌ای) بود.اما محمدی گلپایگانی، رئیس دفتر خامنه‌ای گفت: تا زمانی که رهبری و بزرگانی داریم که حوادث را…
آژانس ايران خبر :95/10/25 دوربین مخفی از درون آمبولانس انتقال رفسنجانی دوربین مخفی از گفتگوهای درون آمبولانس هنگام انتقال رفسنجانی به  محلی که برای نماز میت نزد خامنه ای میرفته است. تابوت او را از اشعه ایکس رد کرده اند که مبادا موضوعی در تابوت باشد که رهبر را هدف قرار بدهد.
Page 1 of 100