آژانس ايران خبر

ورزشي

آژانس ايران خبر :95/10/27 باشگاه چلسی از سوی شهرداری محل اجازه پیدا کرد تا ورزشگاهی ۵۰۰ میلیون پوندی با ظرفیت ۶۰ هزار صندلی بسازد.به این ترتیب صدرنشین کنونی لیگ برتر فوتبال انگلستان می‌تواند برنامه‌های ساختن این ورزشگاه تازه - که هزینه ساختن‌اش نزدیک به ۵۰۰ میلیون پوند (۶۱۲ میلیون دلار) برآورد شده - را آغار کند.
آژانس ايران خبر: 95/10/24پیاده‌روی روزانه را در برنامه‌تان قرار دهیدفواید پیاده رویشما فکر می‌کنید به همین سادگی یک پا را جلوی پای دیگر گذاشته و راه می‌روید اما معلوم شده هر زمان که قدم در راهی می‌گذارید، اتفاقات خوب زیادی می‌افتد.
آژانس ايران خبر: 95/10/24مطالعات جدید ورزش مادام العمر را  کلیدی برای حفظ سلامتی در دوران پیری بیان کرده است. اگر شما یا خانواده و یا دوست و آشناهایتان به یکی از بیماریهای مزمن مبتلا شده باشید  مطمئنا سوالاتی درباره ورزش دارید که چه اندازه باید ورزش بکنیم یا  کدام نوع ورزش بهتر است در این بخش به شناسایی ورزش و مفید بودن آن برای بیماریها  مطالب مفیدی را بیان میکنیماگر مبتلا به یکی از بیماری‌های مزمن مانند بیماری قلبی، انواع دیابت، آسم ، کمردرد یا درد مفاصل هستید، ورزش فواید زیادی برایتان به همراه دارد. البته پیش از شروع ورزشِ…
آژانس ايران خبر: 95/10/24ورزش دوای بسیاری از دردهاست و انسانی که همواره ورزش میکند در دوران سالمندی با مشکلات بسیار کمی روبرو میشود که آن ها هم قابل حل میباشند.متخصصان همیشه توصیه کرده اند که ورزش کردن برای بدن بسیار مفید میباشد،حتی به میزان کم.جدیدترین یافته ها این را نشان میدهند که حتی میزان کم ورزش هم سبب بهبود سلامت میشود و شادی آور است.
آژانس ايران خبر: 95/10/24ورزش بخش مهمی از سالم ماندن است.ورزش یک فعالیت مادام العمر است و در یائسگی بسیار مهم است.فعالیت هایی که باعث بهبود تعادل، قدرت، و سلامت قلب  می شود.پوکی استخوان کاهش تراکم استخوان است. تمرینات ورزشی در پیشگیری از پوکی استخوان ضروری است.
آژانس ايران خبر: 95/10/22یکی از مهیج ترین رقابت های سورتمه رانی سگ ها با حضور مهمترین سورتمه رانان جهان و سگ هایشان در ارتفاعات پوشیده از برف آلپ در فرانسه برگزار شد. شرکت کنندگان مسیر یک هزار کیلومتری مسابقه را در یازده روز طی کردند.
آژانس ايران خبر: 95/10/22تیم دوچرخه سواری اسکای خود را مهیای شرکت در نخستین مسابقه فصل می کند. رکابزنان این تیم که باید از هفته آینده در مسابقات دوچرخه سواری استرالیا موسوم به تور “داون آندر” شرکت کنند، نخستین مرحله از تمرین های عمومی خود را در مایورکای اسپانیا بدون کاپیتان خود کریس فروم آغاز کردند.
آژانس ايران خبر: 95/10/22هشتمین مرحله از رقابت های رالی داکار روز سه شنبه در مسافتی به طول ۴۱۷ کیلومتر میان دو منطقه اویینی در بولیوی و سالتا در آرژانتین برگزار شد.
آژانس ايران خبر: 95/10/22فدراسیون بین‌المللی فوتبال، فیفا، اعلام کرده است که تعداد تیم‌های حاضر در جام جهانی فوتبال را از ۳۲ تیم به ۴۸ تیم افزایش می‌دهد. این تصمیم از سال ۲۰۲۶ میلادی عملی خواهد شد.
آژانس ايران خبر: 95/10/21ورزش یکی از روش های معمول جلوگیری از بیماری های مزمن همچون بیماری قند و سرطان است؛ همچنین می تواند از مرگ زودرس جلوگیری کند. اما چه میزان ورزش می تواند این مزایا را برای ما فراهم کند؟از آنجا که ورزش روزانه در برنامه کاری همه نمی گنجد، محققان تصمیم گرفتند تا با انجام مطالعات بیشتر تفاوت میان ورزش روزانه با دو روز ورزش در هفته را تعیین کنند.
Page 1 of 54