آژانس ايران خبر

گوناگون

Sunday, 15 January 2017 19:51

کشور زیبای دبی

آژانس ايران خبر :95/10/26 کشور زیبای دبی+فیلم
آژانس ايران خبر :95/10/26  «خان بابا پاکستانی» مرد 24 ساله‌ای است که وزن وی هم اکنون 440 کیلوگرم است در تلاش برای رساندن وزن خود به 500 کیلو گرم است.وی درباره میزان مواد غذایی که روزانه می‌خورد، گفت: روزانه 10 هزار کالری دریافت می‌کنم. در یک وعده، 2 کیلو گوشت قرمز یا مرغ همراه با برنج، نان، میوه و یک لیتر شیر می خورم.
آژانس ايران خبر :95/10/26 این عکس توسط یکی از عکاسان نشنال جئوگرافیک در Brown Bluff در قطب جنوب گرفته شده است که یک جوجه پنگوئن آدلی (Adelie) را نشان میدهد که به لنز دوربین زل زده است.
آژانس ايران خبر :95/10/26 ملانیا ترامپ، ‌بانوی اول آینده آمریکا کمتر اظهاراتی درباره برنامه‌هایش برای آینده‌ داشته اما در یک مصاحبه جدید، آرایشگر او افشا کرد که دستکم یکی از تغییراتی که ملانیا در کاخ سفید ایجاد می‌کند، اختصاص یک اتاق برای آرایش مو، صورت و لباس است. نیکول بریل، آرایشگر ملانیا ترامپ در مصاحبه‌ای با مجله "استایلیش" گفته است که یک اتاق "آرایشی" برای ساکنان جدید کاخ سفید در نظر گرفته شده است.
آژانس ايران خبر :95/10/25 دانشمندان برای نخستین بار توانستند از اژدهای دریایی یاقوتی در طبیعت فیلم بگیرند.فیلمبرداری در غرب استرالیا انجام شده و این همچنین نخستین باری است که نمونه‌ای ۲۵ سانتیمتری از این گونه نایاب، زنده دیده شده است. از قرن نوزدهم (حدود ۱۵۰ سال پیش) دانشمندان علوم دریایی تصور می‌کردند که تنها دوگونه اژدهای دریایی وجود دارد تا این که در سال ۲۰۱۵ اژدهای دریایی یاقوتی به عنوان گونه‌ای جدید شناسایی شد.
آژانس ايران خبر :95/10/25 وقوع توفان های زمستانی و بارش برف بیشتری در مناطق وسیعی از اروپا پیش بینی می شود.شهرها و روستاها در سواحل شرقی انگلستان از جاری شدن سیل پس از آن که مسیر وزش باد تغییر کرد، در امان ماندند. با این حال بیش از ۵ هزار واحد مسکونی در گریت یارموث تخلیه شده است.
آژانس ايران خبر :95/10/25 ویلیام پیتر بلَتی، نویسنده و فیلمساز آمریکایی روز پنجشنبه ۱۲ ژانویه سال ۲۰۱۷ میلادی جاری به دلیل ابتلا به سرطان خون در بیمارستانی در ایالت مریلند درگذشت.رومان «جن گیر» مشهورترین اثر اوست که آن را در سال ۱۹۷۱ میلادی نوشت. او دو سال بعد نسخه فیلمنامه فیلمی به همین نام را از روی کتاب خود نگاشت که جایزه بهترین فیلم نامه اقتباسی اسکار را برای وی به ارمغان آورد.
آژانس ايران خبر :95/10/25 نوزاد دختری که در سال ۱۹۹۸ میلادی تنها چند ساعت پس از تولد، از بیمارستان شهر جکسون ویل ایالت فلوریدای آمریکا ربوده شده بود، پس از ۱۸ سال پیدا شد.نام واقعی این نوزاد، کامیا موبلی است و پلیس توانست او را در شهر والتربورو در کارولینای جنوبی پیدا کند.
آژانس ايران خبر :95/10/25 ممکن است اول فکر کنید که این دروغ ماه آوریل است، اما شرکت معروف H.Moser&Cie ساعتی ساخته که یک میلیون دلار قیمت دارد و قاب آن از پنیر اصیل سویسی است.
آژانس ايران خبر :95/10/24 انعکاس خانه‌های چوبی در آب، در شهر فرانکفورت آلمان.
Page 1 of 32